działanie


Głowica iPixel Er:YAG w kontrolowany sposób uszkadza kolumnowo wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W naturalnym procesie gojenia uszkodzone komórki zastępowane są przez nową tkankę, która doskonale redukuje blizny i rozstępy.
Natomiast idealnym rozwiązaniem na problemy z trądzikiem jest ClearSkin 1054 nm – pierwsza technologia łącząca laser nieablacyjny z technologią jednoczesnego chłodzenia kontaktowego i podciśnienia. Nieablacyjny laser głęboko wnika w skórę powodując termiczne uszkodzenie gruczołów łojowych niszcząc tym samym bakterie i zmniejszając produkcję sebum. Zintegrowany mechanizm podciśnieniowy stymuluje odnowę kolagenu, co sprawia, że szanse na pojawienie się blizn trądzikowych są znacznie mniejsze.

Zabiegi przeprowadzone tymi głowicami są całkowicie bezpieczne, są odpowiednie dla wszystkich fototypów skóry i zapewniają trwałe rezultaty.


wskazania do zabiegów


Blizny

Blizny potrądzikowe

Rozstępy

Drobne i głębokie zmarszczkiodbudowa struktury skóry


Wiele osób w młodości zmagało się z problemem, po którym do dziś mogły zostać ślady, niektórzy niestety wciąż się zmagają.

Trądzik oraz blizny potrądzikowe, to nieprzyjemne doświadczenie oraz problem estetyczny. Również w tym przypadku specjalne głowice używane z platformą Harmony pozwolą na pozbycie się niechcianego problemu. Urządzenie jest również specjalistą w redukcji blizn oraz rozstępów.

Efekty przed i po

okiem eksperta

dr n. med. Igor Michajłowski
Clinica Cosmetologica
www.clinicacosmetologica.pl

Laser Harmony XL Er:YAG iPixel

Laser ten cieszy się sporym zainteresowaniem pacjentów, którzy cenią sobie bezbolesność przeprowadzania nim zabiegu. Często bowiem możemy przeczytać o tym, że zabieg jest bezbolesny, a potem dowiadujemy się, że był przeprowadzany przy miejscowym znieczuleniu. W tym przypadku nie jest ono potrzebne. Laser pozwala na usunięcie blizn pourazowych, wykonuje się nim resurfacing skóry, terapię rozstępów oraz peelingi laserowe.

dr Łukasz Duda-Barcik
dr Łukasz Duda-Barcik
www.klinikadrduda.pl

Platformą Alma Harmony możemy skutecznie usunąć naczynka na twarzy oraz poszerzone drobne naczynka krwionośne na nogach, potocznie zwane pajączkami naczyniowymi.
Natomiast nie usuniemy grubych naczyń żylnych tzw. żylaków.

Zabieg jest prosty i trwa chwilę. Może być odrobinę bolesny w momencie emitowania wiązki lasera. Na szczęście odczuwalne jest to zaledwie przez kilka sekund, a efekt jest spektakularny, więc warto spróbować. Bezpośrednio po zabiegu nie wolno wystawiać leczonych okolic na słońce.