Okiem eksperta

dr n. med. Igor Michajłowski
Clinica Cosmetologica
www.clinicacosmetologica.pl

Laser Harmony XL ClearLift

W dzisiejszych czasach dla wielu pacjentów liczy się nie tylko krótki czas zabiegu, ale też niewielki okres rekonwalescencji. Laser Harmony XL ClearLift (Pixel Q-Switch) zapewnia, że będzie on skrócony do minimum. Dzięki temu po krótkim zabiegu, który jest bezbolesny i przeprowadzany bez znieczulenia, zmarszczki zostają zredukowane, a kolagen zregenerowany, co pozwala na walkę ze starzeniem się skóry i przedłużenie jej witalności

dr n. med. Tomasz Hamera
www.drhamera.pl

Urządzenie ALMA to doskonałe uzupełnienie spektrum wykonywanych przeze mnie zabiegów z zakresu flebologii i medycyny estetycznej. Laser Nd:Yag 1064 nm to złoty standard do zamykania drobnych naczynek żylnych, których nie można zamknąć innymi zabiegami takimi jak np.: skleroterapia czy miniflebektomia, a które często są przyczyną zgłoszenia się pacjenta do gabinetu. Z kolei głowica DVL pozwala mi nie tylko na bezpieczne zamykanie naczyń na twarzy, ale również na fotoodmładzanie skóry, likwidację uciążliwych przebarwień czy rumienia.

dr n. med. Igor Michajłowski
Clinica Cosmetologica
www.clinicacosmetologica.pl

Laser Harmony XL Er:YAG iPixel

Laser ten cieszy się sporym zainteresowaniem pacjentów, którzy cenią sobie bezbolesność przeprowadzania nim zabiegu. Często bowiem możemy przeczytać o tym, że zabieg jest bezbolesny, a potem dowiadujemy się, że był przeprowadzany przy miejscowym znieczuleniu. W tym przypadku nie jest ono potrzebne. Laser pozwala na usunięcie blizn pourazowych, wykonuje się nim resurfacing skóry, terapię rozstępów oraz peelingi laserowe.

dr Łukasz Duda-Barcik
dr Łukasz Duda-Barcik
www.klinikadrduda.pl

Platformą Alma Harmony możemy skutecznie usunąć naczynka na twarzy oraz poszerzone drobne naczynka krwionośne na nogach, potocznie zwane pajączkami naczyniowymi.
Natomiast nie usuniemy grubych naczyń żylnych tzw. żylaków.

Zabieg jest prosty i trwa chwilę. Może być odrobinę bolesny w momencie emitowania wiązki lasera. Na szczęście odczuwalne jest to zaledwie przez kilka sekund, a efekt jest spektakularny, więc warto spróbować. Bezpośrednio po zabiegu nie wolno wystawiać leczonych okolic na słońce.

dr n. med. Igor Michajłowski

Clinica Cosmetologica
www.clinicacosmetologica.pl

Laser Harmony XL NIR

Kolejny urządzenie z rodziny Harmony pozwala na likwidację zmarszczek, cieni i worków pod oczami, a także modelowanie i lifting twarzy oraz walkę z wiotką skórą. Technologia ta stosowana jest również w leczeniu blizn zanikowych oraz potrądzikowych.

Postępy w badaniu zastosowania laserów sprawiły, że zarówno lekarze, jak i pacjenci nie wyobrażają sobie obecnie usuwania tych zmian bez zastosowania najnowszej technologii, która do minimum skraca czas zabiegu oraz rekonwalescencji i jest niezwykle skuteczna.

Kamila Białek-Galas
Sublimed
www.sublimed.pl

Dla pacjentów Sublimed Kraków, wybraliśmy Alma Harmony XL PRO.

To wszechstronne urządzenie umożliwia wykonywanie zabiegów „skrojonych na miarę”, z myślą o indywidualnych potrzebach naszych pacjentów.

Zastosowanie technik łączonych z użyciem głowic laserowych o różnych parametrach umożliwia skuteczne i kompleksowe leczenie. Bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz skuteczność podparta licznymi badaniami klinicznymi i prestiżowymi certyfikatami to zalety, dla których zdecydowaliśmy się na wybór Alma Harmony XL PRO z pośród wielu.

Milena Nalbandian
Clinica Cosmetologica
Milena Nalbandian, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Harmony XL Pro to urządzenie, pozwalające na wykonywanie różnorodnych zabiegów laserowych. Laser Harmony wykorzystujemy najczęściej przy takich problemach, jak zabiegi anti—aging, ale też trądzik różowaty, czy przebarwienia. Tak szerokie spektrum zabiegów to efekt zastosowania w urządzeniu mechanizmu, pozwalającego na wymianę głowic lasera.

dr Jakub Sazanów-Lubelski
Skin Laser Lubelscy
www.skin-laser.pl

Zmiany naczyniowe, tzw. naczynka na twarzy czy nogach to, wymagający problem estetyczny, a pacjenci którzy do mnie trafiają, skarżą się na bezsilność wobec problemu.

Znamy i posiadamy
w swojej klinice doskonałe rozwiązanie. Platforma Harmony z szerokim wyborem głowic zabiegowych, pozwala dopasować charakter zabiegu do indywidualnego problemu skóry. Oprócz wyjątkowo skutecznego zabiegu zamykania naczyń,
mamy możliwość zadziałać również na inne problemy dermatologiczne.

dr n. med. Igor Michajłowski
Clinica Cosmetologica
www.clinicacosmetologica.pl

Laser Harmony XL Dye-VL

Dzięki temu można wykonać wiele zabiegów medycyny estetycznej, między innymi usunąć rumień oraz przebarwienia Łączy ze sobą możliwości światła laserowego oraz IPL, co przekłada się na krótki czas ekspozycji wysokiej energii. To z kolei gwarantuje na skuteczność oraz zmniejszenie ryzyko, czyli te cechy, które są najbardziej pożądane zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy.

dr n. med. dominika paradowska

lekarz medycyny estetycznej 

www.drparadowska.pl

Jesień zbliża się wielkimi krokami i jest to idealny moment, aby poddać się zabiegom laserowym. Wielofunkcyjna platforma Alma Harmony XL Pro to najnowocześniejszy, skuteczny i bezpieczny system laserowy na świecie. Dzięki zastosowaniu wielu wymiennych głowic, możliwe jest wykonanie szerokiego zakresu zabiegów – od usuwania przebarwień, blizn, rozstępów, tatuaży, przez zamykanie naczynek, po leczenie trądziku i odmładzanie skóry.

dr n. med. joanna jędrys

www.dbajopiersi.pl

Jako chirurg plastyczny oferuję Pacjentom szereg radykalnych, jednocześnie bardzo inwazyjnych zabiegów. Nie każdy jednak może poddać się leczeniu, które wymaga długiej rekonwalescencji. Świetnym narzędziem okazała się Alma Harmony XL Pro, która umożliwia wykonanie wielu zabiegów, bez konieczności długotrwałego gojenia. W Centrum Medycznym Dbaj o Piersi w Krakowie wykorzystuję głowicę Dye-VL do usuwania rumienia oraz przebarwień. Zabieg „lunchowy” cieszy się dużym powodzeniem wśród Pacjentek ceniących dobry wygląd i własny czas.

dr MARCIN NOWETA 

lek. med. estetycznej, dermatolog, wenerolog

www.noageclinic.pl

Po wakacjach wielu pacjentów, przede wszystkim kobiet, zgłasza się do mnie z problemem przebarwień skóry. W takich przypadkach zalecam najczęściej zabiegi laserowe Harmony XL Pro – Clear Lift i DYE-VL, które w mojej ocenie są najskuteczniejszą metodą walki z tym problemem. Terapia jest całkowicie bezpieczna i praktycznie bezbolesna. Zalecane są 2-3 serie zabiegów, jednak już po pierwszym z nich widać znaczną poprawę. Jedynym obowiązkiem jest ścisła fotoprotekcja przez okres miesiąca po leczeniu.

lek. med. mariusz strupiechowski

lekarz specjalista angiolog chorób wewnętrznych

www.lubna.pl

Do zmian pigmentacyjnych dochodzi najczęściej w efekcie działania słońca. Przebarwienia wtedy pojawiają się na twarzy, szyi i dekolcie. Wybór metod do walki z tą przypadłością jest wiele, ale jako lekarz wybieram zabieg Dye-VL, który wykonuję urządzeniem Harmony. Technologia emituje światło, co powoduje likwidacje barwnika. Zabieg musi być wykonany w serii od 4 do 6 zabiegów. Wielką zaletą tego zabiegu jest natychmiastowy powrót do codziennego życia.

dr IDA YURTSEVER

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

www.spire.pl

To multiaplikacyjna platforma laserowa, stanowiąca odpowiedź na większość problemów estetycznych i dermatologicznych Naszych Pacjentów. Szerokie możliwości terapeutyczne obejmują zarówno bezinwazyjne, „lunchowe” zabiegi odmładzające jak i intensywne terapie leczenia blizn, rozstępów, rumienia czy zaburzeń pigmentacyjnych. Najwyższa skuteczność, pełne bezpieczeństwo, krótki czas rekonwalescencji to niepodważalne atuty Platformy Alma Harmony.

DR Marcin Kolada

chirurg, lekarz medycyny estetycznej

KOLMEDICA – Prywatne Gabinety Lekarskie Marcin Kolada

Platforma Alma Harmony XL PRO to wszechstronne urządzenie, które  umożliwia wykonywanie zabiegów z myślą o indywidualnych potrzebach każdego z pacjentów. Zastosowanie technik łączonych z użyciem głowic laserowych o różnych parametrach umożliwia skuteczne i kompleksowe leczenie. Oprócz wyjątkowo skutecznego zabiegu zamykania naczyń  mamy możliwość zadziałać również na inne problemy dermatologiczne i estetyczne. W naszej Klinice KolMedica pracujemy na głowicach iPixel, Nd:YAG 1064,Dye VL, SHR Pro . Najbardziej pacjentki chwalą sobie zabiegi z medycyny estetycznej peeling laserowy, resurfacing, redukcja blizn i rozstępów. Mamy również sporo pacjentek z przebarwieniami. W tym wypadku mamy głowicę  Harmony Dye-VL. Laser emituje światło, które termicznie działa na komórki zawierające barwnik i niszczy je. Zmiana po zabiegu ciemnieje i następnie złuszcza się. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Alma Harmony XL Pro to wspaniałe urządzenie ,które umożliwia wykonanie wielu zabiegów, bez konieczności długotrwałego gojenia.

dr N. MED. MACIEJ KRAJEWSKI

www.klinikakrajewski.pl

Harmony iPixel

Blizny i rozstępy

iPixel to unikalna metoda rozbicia lasera na punkty (pixele), które w postaci mikrokolumn penetrują tkankę poddawaną zabiegowi. Efektem tego jest intensywne pobudzenie skóry do regeneracji. Odstępy między poszczególnymi punktami – nienaruszona tkanka, służy bezpieczeństwu zabiegu ale także przyspieszeniu procesów odbudowy. Intensywność tego zabiegu ma szczególne znaczenie w przypadku blizn i rozstępów, gdzie naszym celem jest przywrócenie elastyczności i wygładzenie struktury skóry.

Odmładzanie

Skóra która utraciła swoją jędrność wymaga często intensywnego pobudzenia. Takie właśnie zapewnia specjalna głowica iPixel Harmony XL Pro, która w postaci mikropikseli pobudza jej regenerację. Mikrokolumny powstające w skórze podczas procesu gojenia obkurczają tkankę prowadzą do efektu uniesienia, wzrostu elastyczności skóry i jej rozświetlenia. Wzrost produkcji kolagenu i elastyny to efekt, który zapewnia długoterminowe działanie antystarzeniowe.

dr N. MED. MACIEJ KRAJEWSKI

www.klinikakrajewski.pl

Harmony Dye VL

Naczynka/przebarwienia

Dye VL to wyjątkowa metoda światła pulsacyjnego, której zadaniem jest działanie na problemy skórne typu pajączki, przebarwienia, rumień. Szereg zastosowań pozwala naszym pacjentom cieszyć się piękną skórą o jednolitym kolorycie. Szybkie i komfortowe zabiegi zamykania naczyń czy usuwania przebarwień umożliwiają natychmiastowy powrót do codziennych czynności, a zadowalające efekty można osiągnąć już po pierwszym zabiegu.

dr N. MED. MACIEJ KRAJEWSKI

www.klinikakrajewski.pl

Harmony ClearLift

Odmładzanie

Zmarszczki, utrata wiotkości to oznaki spadku produkcji kolagenu i elastyny. Technologia ClearLift to prawdziwa rewolucja laserowa w dziedzinie bezinwazyjnego, komfortowego odmładzania. Skuteczność lasera Q-Switch przechodzi niezauważenie przez skórę, dostarczając intensywną energię w jej głąb. Dzięki temu pobudzane są wszystkie naturalne procesy regeneracyjne, odpowiedzialne za młodość i jędrność skóry. Nasi pacjenci są zdumieni efektami i niezwykle zadowoleni z bezbolesnego przebiegu zabiegu.

BARBARA DĄBEK

www.sissi.tarnobrzeg.pl

Harmony Dye VL

Naczynka/przebarwienia

Alma Harmony XL PRO to nowoczesna platforma laserowa łącząca w sobie jednocześnie szeroki zakres wskazań estetycznych oraz najnowsze technologie, które w rezultacie dają wysokie jakościowo efekty kliniczne, a przy tym są całkowicie bezpieczne i niezawodne. Na tle innych podobnych urządzeń wyróżnia się krótkim czasem wykonywania zabiegu oraz niezwykłą skutecznością. Zabiegi są praktycznie bezbolesne i co ważne nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji. To skuteczne terapie w przypadku przebarwień, rumienia oraz zmian naczyniowych (głowica Dye VL). To także poprawa struktury skóry,  redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów  (głowica iPixel). Dużą popularnością w naszej klinice cieszy się zabieg przy użyciu głowicy ClearLift, który daje spektakularne efekty w przypadku odmładzania skóry jak również usuwania przebarwień. Poza lekkim zaczerwienieniem nie ma skutków ubocznych co czyni go najskuteczniejszym rozwiązaniem w przypadku wrażliwych części ciała nie tylko twarzy, dekoltu ale także szyi i obszaru wokół oczu, a nawet ust. Zainteresowanie wzbudzają również zabiegi laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, a to wszystko dzięki zastosowaniu technologii Q-Switch, która daje niesamowite efekty w ciągu zaledwie kilku sesji zabiegowych bez ryzyka wystąpienia blizn czy przebarwień.

KAROLINA GROBELNA

www.neonia.com.pl

Harmony XL PRO

Harmony XL Pro to multifunkcyjna platforma, która umożliwia wykorzystanie wiele różnorodnych zastosowań. Modułowa budowa urządzenia pozwala wykorzystać rozmaite źródła światła, w tym Erb:yag, Nd:Yag, IPL czy podczerwień. Dzięki temu Harmony XL Pro umożliwia redukowanie rozmaitych defektów skóry, co czyni z tej platformy niezwykle uniwersalne osiągnięcie laseroterapii. Ponadto wszystkie zabiegi wykonywane za pomocą platformy Harmony XL Pro są niezwykle skutecznie i bezpieczne. Fakt że można wykonywać skutecznie tak różnorodne zabiegi jak usuwanie blizn, usuwanie tatuażu, zamykanie naczynek czy odmładzanie jednym urządzeniem jest dużym ułatwieniem dla naszego gabinetu.

PAULINA NOWAK

www.neonia.com.pl

Harmony XL Pro iPixel

iPixel to prawdopodobnie najchętniej wybierany zabieg wśród naszych klientów. Technologia Erb:Yag iPixel to laser frakcyjny wykorzystywany w celu pobudzenia procesów regeneracyjnych skóry. Urządzenie emituje mikrowiązki, które prowadzą do przerwania ciągłości skóry i powstania mikroskopijnych uszkodzeń skóry. Dzięki temu pobudzane są procesy gojenia skóry, prowadzące do kompleksowego remodelingu jej powierzchni. iPixel doskonale sprawdza się jako zabieg odmładzający, redukujący szorstkość skóry, brak elastyczności oraz utratę kolorytu. Ale to nie wszystko – głowica iPixel sprawdza się także w celu redukcji blizn, rozstępów czy drobnych zmarszczek. Jest to zatem zabieg dedykowany osobom w każdym wieku. Przewagą ipixel nad innymi laserami frakcyjnymi to możliwość działania również na bliznach przerostowych a efekty uzyskane przy bliznach potrądzikowych są spektakularne.

ANNA ZIENKIEWICZ

www.neonia.com.pl

Harmony XL PRO Dye VL

Technologia Dye VL to zabieg z wykorzystaniem głowicy emitującej światło pulsacyjne o długości fali 500 – 600 nm. Emitowana wiązka światła może być pochłaniana przez dwa chromatofory – hemoglobinę w naczyniach krwionośnych bądź melaninę w skórze. Dzięki temu możliwa jest skuteczna redukcja zarówno poszerzonych naczynek, trądziku różowatego jak i przebarwień skórnych. Selektywne działanie lasera Dye VL zapewnia skuteczność zabiegu, a także jego bezpieczeństwo, z zaoszczędzeniem tkanek sąsiadujących. Efektem ubocznym działania głowicy Dye-Vl jest fotoodmładzanie. Zatem nie tylko radzi sobie z naczynkami i przebarwieniami ale również odmładza skórę. Sam zabieg jet na tyle bezpieczny że można go wykonywać również u młodzieży poniżej 18 roku życia.

JOANNA GODWIN

www.neonia.com.pl

Harmony XL Pro Clearlift

Clear Lift to frakcyjny laser nieablacyjny, który działa w sposób nieinwazyjny,  nie naruszając ciągłości naskórka. Emitowana przez laser energia kumuluje się w głębokich warstwach skóry, generując efekt termiczny. Pod wpływem lasera dochodzi do obkurczania się włókien kolagenowych oraz stymulowania syntezy kolagenu. Dzięki temu osiągnąć można spektakularny efekt liftingu – i to bez użycia jakichkolwiek inwazyjnych technik. Niewątpliwą zaletą technologii Clear lift jest bezpieczeństwo stosowania, brak dyskomfortu czy bolesności podczas zabiegu, a także możliwość zastosowania nawet na tak wrażliwych obszarach ciała jak okolica oczu czy szyja. Kolejną zaletą zabiegu jest bardzo naturalny efekt odmładzający, możliwy dzięki pobudzaniu naturalnych procesów autoregeneracji skóry oraz możliwość wykonywania latem.

ANNA ZIENKIEWICZ

www.neonia.com.pl

Harmony XL Pro Q-switch

Alma harmony XL Pro Q switch to technologia Nd:Yag, wykorzystująca nanosekundowe impulsy o długości 1064 nm i 532 nm. Jego atut to duża moc i bardzo duże bezpieczeństwo. Wielu z naszych klientów trafiło do nas po kilkunastu zabiegach usuwania tatuażu innymi urządzeniami które nie potrafiły do końca usunąć tatuaż. Dzięki długości 532 nm udało nam się usunąć nawet cienie tatuażu. Wielkim atutem Q-switch Harmony XL Pro jest bezpieczeństwo. Laserowe usuwanie tatuażu jest inwazyjnym zabiegiem ale dzięki Q-switch Harmony XL Pro ryzyko powikłań jest zminimalizowane a nasi klienci są bardzo zadowoleni z efektu końcowego.

Dr n.med. ALEKSANDRA CIEMERYCH

www.artederm.pl

Alma Harmony Dye-VL pomaga mi leczyć pacjentów ze zmianami naczyniowymi, rumieniem oraz zmianami trądzikowymi. Umożliwia usuwanie przebarwień, rozjaśnia skórę, a przy okazji wygładza ją redukując drobne zmarszczki. Zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut, podczas których wiązka lasera dociera do głębszych warstw skóry, pozostawiając nietknięty naskórek. Światło lasera oddziałuje na melaninę i hemoglobinę, dzięki czemu skutecznie wyrównuje koloryt skóry. Laser Dye-VL wykorzystuje siłę trzech filtrów, utrzymując światło w jednym zakresie (500-600nm) i kierując je bezpośrednio do chromoforów. Efekty widoczne są zaraz po zabiegu, ale dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się przeprowadzenie 3-6 sesji.
Dye-VL jest najczęściej stosowanym laserem u naszych pacjentów w Klinice Arte Derm

Dr n.med. MARIUSZ CIEMERYCH

www.artederm.pl

Laser iPixel jest laserem frakcyjnym ablacyjnym. Jego wyjątkowe działanie powoduje powstanie w skórze uszkodzeń wielkości pixeli, co skutkuje rozpoczęciem procesów regeneracyjnych (namnażają się włókna kolagenowe, powstają nowe struktury skóry). Działając głowicą lasera na wybrany fragment skóry pacjenta, powoduję powstawanie mikrourazów (zewnętrzna warstwa naskórka zostaje naruszona) poprzez odparowanie wody, a w konsekwencji złuszczanie naskórka. Niedoskonałości skóry zostają spłycone, skóra odzyskuje jędrność, a w głębszych warstwach zaczynają zachodzić procesy naprawcze . Ten typ lasera często stosuję w Klinice Arte Derm u pacjentów w przypadku problemów takich jak rozstępy, blizny potrądzikowe, drobne zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone pory. Po serii zabiegów pacjenci zgłaszają spłycenie zmarszczek, poprawę kolorytu skóry i jej elastyczności.

Laser Alma Harmony Clear Lift jest laserem frakcyjnym, nieablacyjnym. Clear Lift chętnie stosuje w Klinice Arte Derm u pacjentów oczekujących szybkich efektów w postaci widocznego odmłodzenia skóry (zregenerowana, sprężysta, rozświetlona). Bruzdy i zmarszczki zostają zniwelowane, a w głębszych warstwach rozpoczynają się procesy naprawcze (odbudowa włókien kolagenowych). Zastosowanie metody nieablacyjnej sprawia, że nie zostaje naruszona ciągłość naskórka, a więc zewnętrzna warstwa nie jest uszkadzana, dzięki temu zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Clear Lift działa na zasadzie połączenia dwóch rodzajów lasera: Nd:Yag i Pixel Q Switch. Urządzenie wywołuje w tkance efekt fotoakustyczny powodując mikrouszkodzenia, dzięki temu dochodzi do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Doskonale sprawdza się w przypadku blizn, rozstępów czy melasmy. Likwiduje przebarwienia, poprawia koloryt, napięcie i gęstość skóry.

Lek. med. AGATA ZIELONKA-KUCHARZEWSKA

www.dermed.pl

Szerokie możliwości dermatologiczne czynią z Alma Harmony XL PRO moją ulubioną platformę zabiegową. Leczenie rumienia, który często jest początkiem trądziku różowatego, nigdy nie było tak skuteczne. Zabiegi są krótkie, a ilość zabiegów w serii zdecydowanie niższa niż w przypadku innych urządzeń. W dużo krótszym czasie można osiągnąć zamierzone efekty. Tak samo jest w przypadku zamykania naczynek na twarzy i nogach. Co ważne z punktu widzenia pacjenta – głowice są chłodzone. Zwiększa to komfort zabiegowy.

lek. JUSTYNA SZYMCZAK

www.esteo.pl

Głowica Dye-VL
W mojej praktyce często spotykam się z problemem przewlekłego rumienia na twarzy, który powoduje u pacjentów znaczny dyskomfort. Działanie światła pulsacyjnego Dye-VL pozwala na szybkie i praktycznie bezbolesne zredukowanie tego problemu już po pierwszym zabiegu. Dla pełnego efektu zalecamy serię 2-3 zabiegów co 4 tygodnie. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dodatkowym atutem jest skuteczność tej technologii w usuwaniu przebarwień i zmian naczyniowych.

Głowica Nd:Yag 1064

W gabinecie ESTEO w Tychach od wielu lat wspomagamy się w leczeniu zmian naczyniowych laserem Harmony PRO XL technologią Nd:Yag 1064. Głowica umożliwia skuteczne zamknięcie zarówno bardzo drobnych jak i grubszych naczynek na twarzy i ciele, a zwłaszcza na nogach. Pacjenci cenią sobie bezbolesność zabiegu i krótki okres rekonwalescencji a po wykonaniu serii, najczęściej 3 zabiegów, mogą się cieszyć piękną, jednolitą skórą pozbawioną zmian naczyniowych.

Dr EMANUELA TURLEWICZ

www.centrum-dermatologii.pl

Harmony XL PRO jest niezastąpionym narzędziem pracy lekarza medycyny estetycznej. Możliwość wykorzystania rozmaitych źródeł światła Er:Yag, Nd:Yag, DyeVL, Q-Switch czy podczerwonego, pozwala optymalnie zaplanować i wykonać zabieg nawet w przypadku bardzo wymagających problemów. Redukcja naczyniek, przebarwień, zabiegi anti-ageing – wszystko to jest możliwe dzięki jednej platformie.

Lek. KRZYSZTOF CUDZIK

www.klinika.cudmed.pl

Laser Alma Harmony XL PRO świetnie sprawdza się w leczeniu wielu problemów estetycznych pacjentów ze względu na szerokie spektrum zastosowanych technologii. Laser Harmony wykorzystujemy najczęściej przy takich problemach, jak zabiegi anti—aging, ale też trądzik różowaty, czy przebarwienia. Urządzenie pozwala na uzyskanie oczekiwanych efektów w bardzo krótkim czasie. Dużą popularnością w naszej klinice cieszy się zabieg przy użyciu głowicy ClearLift, który daje spektakularne efekty w przypadku odmładzania skóry, jak również usuwania przebarwień, a nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

Ważną zaletą z punktu widzenia pacjenta jest wykorzystanie systemu chłodzenia kontaktowego, dzięki czemu zabiegi są komfortowe. Dodatkowo zabiegi są krótkie, a zarazem niezwykle skuteczne i  przede wszystkim bezpieczne.

Lek. Med. Daniel Nolberczak

www.aesthetic.com.pl

Zabieg laserem Pixel rekomendowany jest dla osób chcących odświeżyć skórę i pozbyć się drobnych niedoskonałości takich jak niewielkie blizny, przebarwienia czy też płytkie zmarszczki. Jest to sposób na odmłodzenie dla osób oczekujących silnego dość szybkiego efektu, a zarazem bojących się inwazyjnych metod. Laser działa na zasadzie mikrowiązek laserowych, tworząc w skórze swoiste „pixele”, co pobudza skórę do przebudowy i złuszczania w wyniku czego już po kilku dniach manifestuje się ona poprawą kondycji i kolorytu skóry.

Kolejną ciekawą głowicą w urządzeniu ALMA HARMONY XL jest DYE VL, służącą do fotoodmładzania. Jest to bezpieczny i bardzo skuteczny sposób żeby pozbyć się przebarwień, rumienia czy drobnych naczynek na twarzy. Laser dzięki emitowaniu światła o konkretnej długości wyłapuje komórki zawierające barwniki jak melaninę, oksyhemoglobinę niszcząc je. Dzięki temu skóra robi się jasna, poprawia się koloryt a jednocześnie następuje obkurczenie włókien kolagenowych co daje efekt termoliftingu. Zabieg idealny dla osób w każdym wieku.

Dr. Anita Lewartowska-Białek

www.medycynaestetyczna.angelius.pl

Harmony rejuve wykorzystuje w działaniu wąskopasmowe źródło światła, dzięki któremu możemy skutecznie zwalczać problemy naczyniowe na twarzy i ciele oraz  zmiany pigmentacyjne różnego pochodzenia. Kolejną korzyścią to poprawa napięcia  i wyraźne odmłodzenie skóry /anti-aging/.

Marta Ziąbka-kosmetolog Velvet Clinic

www.velvetskin.pl

Harmony XL PRo- ClearSkin

ClearSkin PRO to najnowszy, nieablacyjny laser połączony z jednoczesnym chłodzeniem kontaktowym. Jego działanie polega na termicznym uszkodzeniu gruczołów łojowych wewnątrz skóry oraz działaniu bakteriobójczym. ClearSkin PRO umożliwia leczenie aktywnego trądziku, zmniejszenie nadreaktywności gruczołów łojowych jak również redukcję blizn potrądzikowych. Zabieg jest przeznaczony do każdego rodzaju cery przez i może być wykonywany cały rok.

Paulina Drozdowska -kosmetolog Velvet Clinic

www.velvetskin.pl

Harmony XL Pro- ClearLift

Głowica ClearLIFT Alma Harmony XL Pro to frakcyjny laser nieablacyjny, który w nieinwazyjny i nietermiczny sposób działa na skórę. Powoduje uszkodzenia, które indukują proces gojenia dzięki czemu motywują komórki skóry do przebudowy i podziałów. Wymienne końcówki głowicy dają możliwość pracy na różnych głębokościach skóry. Umożliwia to wielokierunkowe działanie w trakcie jednego zabiegu.

Kalina Paszta-kosmetolog Velvet Clinic

www.velvetskin.pl

Harmony XL PRo- Ipixel

IPixel jest laserem frakcyjnym ablacyjnym, który doprowadza do mikrouszkodzeń tkanki, oraz odparowuje naskórek i górną warstwę skóry właściwej. Terapia zabiegowa laserem frakcyjnym ablacyjnym pozwala nam uzyskać efekt napięcia i pogrubienia wiotkiej skóry, obkurczenia rozszerzonych ujść gruczołów łojowych, ujednolicenia struktury oraz kolorytu skóry, redukcji blizn oraz rozstępów.

Agnieszka Czyż -kosmetolog Velvet Clinic

www.velvetskin.pl

Harmony XL Pro

Głowica Dye-Vl

Wielozadaniowa głowica pozwalająca w bardzo efektywny sposób pozbyć się problemów takich jak: rozszerzone naczynka, rumień, trądzik różowaty, przebarwienia. Podczas zabiegu działamy jednocześnie przeciwstarzeniowo przebudowując skórę. W walce z defektami obserwujemy nie tylko kobiety, ale coraz częściej mężczyzn, którzy coraz chętniej odwiedzają kliniki medycyny estetycznej.

Głowica ND:Yag
Wielozadaniowa głowica, dzięki której usuwamy naczynka i „pajączki” na nogach oraz zmiany rubinowe, które często występują w okolicy twarzy i są dość wstydliwym problemem dla wielu Pacjentów. Zabieg z użyciem Alma Harmony XL Pro jest komfortowy, ponieważ głowica posiada wbudowane chłodzenie niwelując uczucie ciepła odczuwalne podczas zamykania naczyń. Nd:YAG jest doskonałym uzupełnieniem głowicy DYE-VL.