działanie


Naszym rozwiązaniem tego typu problemów jest laser ND:YAG o długości wiązki światła 1064 nm. Działając na hemoglobinę zmienia się w ciepło, które powoduje koagulację, miejscowy stan zapalny, a w konsekwencji zrośnięcie naczyń. Po zabiegu pacjent powinien unikać słońca, stosowania leków światłouczulających oraz wysiłku fizycznego. Zabieg jest komfortowy przez zastosowanie kontaktowego systemu chłodzenia.
Głowica o nazwie DyeVL to unikalne na rynku medycznym światło w zakresie 500-600 nm. Stanowi idealne rozwiązanie do usuwania czerwonych, powierzchniowych zmian naczyniowych takich jak teleangiektazje, pajączki. Dodatkowo zabieg, dzięki doskonałemu chłodzeniu naskórka, jest znakomicie tolerowany przez pacjenta.


wskazania do zabiegów


Płytkie i głębokie zmiany naczyniowe na twarzy

Płytkie i głębokie zmiany naczyniowe na nogach

Rumieńredukcja zmian naczyniowych


Zmiany naczyniowe, tzw. naczynka na twarzy czy na nogach, które są widoczne pod skórą, stanowią dla wielu duży problem estetyczny. Pacjenci często szukają skutecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych rozwiązań, ponieważ powstanie „pajączków” ma podłoże zdrowotne.

Do zmian naczyniowych zaliczamy również rumień, czyli zaczerwienienie na skórze. Z takim problemem również należy postępować ostrożnie, ponieważ z jednej strony może być niegroźnym objawem silnych emocji, a z drugiej uczuleń lub poważnych chorób.

Efekty przed i po

okiem eksperta

dr n. med. Igor Michajłowski
Clinica Cosmetologica
www.clinicacosmetologica.pl

Laser Harmony XL Dye-VL

Dzięki temu można wykonać wiele zabiegów medycyny estetycznej, między innymi usunąć rumień oraz przebarwienia Łączy ze sobą możliwości światła laserowego oraz IPL, co przekłada się na krótki czas ekspozycji wysokiej energii. To z kolei gwarantuje na skuteczność oraz zmniejszenie ryzyko, czyli te cechy, które są najbardziej pożądane zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy.

dr Jakub Sazanów-Lubelski
Skin Laser Lubelscy
www.skin-laser.pl

Zmiany naczyniowe, tzw. naczynka na twarzy czy nogach to, wymagający problem estetyczny, a pacjenci którzy do mnie trafiają, skarżą się na bezsilność wobec problemu.

Znamy i posiadamy
w swojej klinice doskonałe rozwiązanie. Platforma Harmony z szerokim wyborem głowic zabiegowych, pozwala dopasować charakter zabiegu do indywidualnego problemu skóry. Oprócz wyjątkowo skutecznego zabiegu zamykania naczyń,
mamy możliwość zadziałać również na inne problemy dermatologiczne.