działanie


Głowica NIR wykorzystuje technologię światła podczerwonego, wprowadzając wysoką temperaturę do głębokich warstw skóry. Ten swoisty termolifting powoduje skrócenie włókien kolagenowych, pobudzenie produkcji nowych oraz wzrost elastyny. Dzięki temu skóra poddana zabiegowi zagęszcza się i zwiększa elastyczność. Głowice iPixel oraz ClearLift działają na skórę właściwą mechanicznie. Uszkadzając skórę tworzą się kontrolowane ogniska zapalne, które inicjują proces gojenia i rozpoczynają przebudowę skóry, dzięki tej metodzie czas rekonwalescencji jest skrócony. Po tych zabiegach rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu, który sprawi że skóra będzie bardziej jędrna oraz napięta.

Zabiegi są bezpieczne dla delikatnych obszarów – twarz, szyja, dekolt oraz dla wszystkich fototypów skóry.


wskazania do zabiegów


Utrata jędrności skóry

Drobne i głębokie zmarszczki

Bruzdy

Poszarzała cera

Utrata “zdrowego” wyglądu skóryRemodeling i lifting skóry


Z wiekiem skóra traci swoją jędrność oraz blask, prowadzą do tego niedoskonałości, do których należą m.in.: głębokie i drobne zmarszczki, rozszerzone pory, bruzdy, skóra zszarzała, szorstka i chropowata. Tym wszystkim problemom można zaradzić używając wielofunkcyjnej platformy Harmony.

Doskonałym rozwiązaniem, które pomaga w zwalczaniu już istniejących problemów, a także zabezpiecza skórę przed starzeniem w przyszłości jest użycie głowic NIR (Near-Infrared), ClearLift oraz IPixel.

Efekty przed i po

okiem eksperta

dr n. med. Igor Michajłowski
Clinica Cosmetologica
www.clinicacosmetologica.pl

Laser Harmony XL NIR

Kolejny urządzenie z rodziny Harmony pozwala na likwidację zmarszczek, cieni i worków pod oczami, a także modelowanie i lifting twarzy oraz walkę z wiotką skórą. Technologia ta stosowana jest również w leczeniu blizn zanikowych oraz potrądzikowych.

Postępy w badaniu zastosowania laserów sprawiły, że zarówno lekarze, jak i pacjenci nie wyobrażają sobie obecnie usuwania tych zmian bez zastosowania najnowszej technologii, która do minimum skraca czas zabiegu oraz rekonwalescencji i jest niezwykle skuteczna.

Milena Nalbandian
Clinica Cosmetologica
Milena Nalbandian, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Harmony XL Pro to urządzenie, pozwalające na wykonywanie różnorodnych zabiegów laserowych. Laser Harmony wykorzystujemy najczęściej przy takich problemach, jak zabiegi anti—aging, ale też trądzik różowaty, czy przebarwienia. Tak szerokie spektrum zabiegów to efekt zastosowania w urządzeniu mechanizmu, pozwalającego na wymianę głowic lasera.

Kamila Białek-Galas
Sublimed
www.sublimed.pl

Dla pacjentów Sublimed Kraków, wybraliśmy Alma Harmony XL PRO.

To wszechstronne urządzenie umożliwia wykonywanie zabiegów „skrojonych na miarę”, z myślą o indywidualnych potrzebach naszych pacjentów.

Zastosowanie technik łączonych z użyciem głowic laserowych o różnych parametrach umożliwia skuteczne i kompleksowe leczenie. Bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz skuteczność podparta licznymi badaniami klinicznymi i prestiżowymi certyfikatami to zalety, dla których zdecydowaliśmy się na wybór Alma Harmony XL PRO z pośród wielu.