działanie


Na takiego rodzaju problemy działamy głowicą iPixel Er:YAG - wytwarza ona wiązkę światła, która przenika przez naskórek oraz skórę właściwą. Zabieg z użyciem tej głowicy znacząco poprawia ogólny koloryt skóry, zmniejsza powierzchowną pigmentację oraz dodatkowo ujędrnia obszar zabiegowy. Na problemy pigmentacyjnie równie mocno polecamy lasery ClearLift oraz Q-Switch ND:YAG, który doskonale sprawdza się w leczeniu zmian pigmentacyjnych o różnym natężeniu i głębokości. Mechaniczne działanie lasera rozbija melaninę w zmianach pigmentacyjnych pozostawiając naskórek nienaruszony.

Na problemy pigmentacyjnie równie mocno polecamy lasery ClearLift, który doskonale sprawdza się w leczeniu zmian pigmentacyjnych o różnym natężeniu i głębokości. Mechaniczne działanie lasera rozbija melaninę w zmianach pigmentacyjnych pozostawiając naskórek nienaruszony.


wskazania do zabiegów


Melasma

Zmiany pigmentacyjne skóry

Fotostarzenie

Resurfacing twarzyzmiany pigmentacyjne skóry


Nadmierna ekspozycja na działanie promieni słonecznych jest przyczyną tzw. fotostarzenia.
Na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach oraz dłoniach powstają ciemne plamy, które nazywamy przebarwieniami. Dzięki nowoczesnej platformie Harmony i wykorzystaniu różnych głowic walka ze zmianami pigmentacyjnymi, jak również poprawa kolorytu i struktury skóry jest szybka i prosta.

Efekty przed i po

okiem eksperta

dr n. med. Igor Michajłowski
Clinica Cosmetologica
www.clinicacosmetologica.pl

Laser Harmony XL ClearLift

W dzisiejszych czasach dla wielu pacjentów liczy się nie tylko krótki czas zabiegu, ale też niewielki okres rekonwalescencji. Laser Harmony XL ClearLift (Pixel Q-Switch) zapewnia, że będzie on skrócony do minimum. Dzięki temu po krótkim zabiegu, który jest bezbolesny i przeprowadzany bez znieczulenia, zmarszczki zostają zredukowane, a kolagen zregenerowany, co pozwala na walkę ze starzeniem się skóry i przedłużenie jej witalności

dr n. med. Tomasz Hamera
www.drhamera.pl

Urządzenie ALMA to doskonałe uzupełnienie spektrum wykonywanych przeze mnie zabiegów z zakresu flebologii i medycyny estetycznej. Laser Nd:Yag 1064 nm to złoty standard do zamykania drobnych naczynek żylnych, których nie można zamknąć innymi zabiegami takimi jak np.: skleroterapia czy miniflebektomia, a które często są przyczyną zgłoszenia się pacjenta do gabinetu. Z kolei głowica DVL pozwala mi nie tylko na bezpieczne zamykanie naczyń na twarzy, ale również na fotoodmładzanie skóry, likwidację uciążliwych przebarwień czy rumienia.