Okiem eksperta

dr n. med. Igor Michajłowski
Clinica Cosmetologica
www.clinicacosmetologica.pl

Laser Harmony XL ClearLift

W dzisiejszych czasach dla wielu pacjentów liczy się nie tylko krótki czas zabiegu, ale też niewielki okres rekonwalescencji. Laser Harmony XL ClearLift (Pixel Q-Switch) zapewnia, że będzie on skrócony do minimum. Dzięki temu po krótkim zabiegu, który jest bezbolesny i przeprowadzany bez znieczulenia, zmarszczki zostają zredukowane, a kolagen zregenerowany, co pozwala na walkę ze starzeniem się skóry i przedłużenie jej witalności

dr n. med. Tomasz Hamera
www.drhamera.pl

Urządzenie ALMA to doskonałe uzupełnienie spektrum wykonywanych przeze mnie zabiegów z zakresu flebologii i medycyny estetycznej. Laser Nd:Yag 1064 nm to złoty standard do zamykania drobnych naczynek żylnych, których nie można zamknąć innymi zabiegami takimi jak np.: skleroterapia czy miniflebektomia, a które często są przyczyną zgłoszenia się pacjenta do gabinetu. Z kolei głowica DVL pozwala mi nie tylko na bezpieczne zamykanie naczyń na twarzy, ale również na fotoodmładzanie skóry, likwidację uciążliwych przebarwień czy rumienia.

dr n. med. Igor Michajłowski
Clinica Cosmetologica
www.clinicacosmetologica.pl

Laser Harmony XL Er:YAG iPixel

Laser ten cieszy się sporym zainteresowaniem pacjentów, którzy cenią sobie bezbolesność przeprowadzania nim zabiegu. Często bowiem możemy przeczytać o tym, że zabieg jest bezbolesny, a potem dowiadujemy się, że był przeprowadzany przy miejscowym znieczuleniu. W tym przypadku nie jest ono potrzebne. Laser pozwala na usunięcie blizn pourazowych, wykonuje się nim resurfacing skóry, terapię rozstępów oraz peelingi laserowe.

dr Łukasz Duda-Barcik
dr Łukasz Duda-Barcik
www.klinikadrduda.pl

Platformą Alma Harmony możemy skutecznie usunąć naczynka na twarzy oraz poszerzone drobne naczynka krwionośne na nogach, potocznie zwane pajączkami naczyniowymi.
Natomiast nie usuniemy grubych naczyń żylnych tzw. żylaków.

Zabieg jest prosty i trwa chwilę. Może być odrobinę bolesny w momencie emitowania wiązki lasera. Na szczęście odczuwalne jest to zaledwie przez kilka sekund, a efekt jest spektakularny, więc warto spróbować. Bezpośrednio po zabiegu nie wolno wystawiać leczonych okolic na słońce.

dr n. med. Igor Michajłowski

Clinica Cosmetologica
www.clinicacosmetologica.pl

Laser Harmony XL NIR

Kolejny urządzenie z rodziny Harmony pozwala na likwidację zmarszczek, cieni i worków pod oczami, a także modelowanie i lifting twarzy oraz walkę z wiotką skórą. Technologia ta stosowana jest również w leczeniu blizn zanikowych oraz potrądzikowych.

Postępy w badaniu zastosowania laserów sprawiły, że zarówno lekarze, jak i pacjenci nie wyobrażają sobie obecnie usuwania tych zmian bez zastosowania najnowszej technologii, która do minimum skraca czas zabiegu oraz rekonwalescencji i jest niezwykle skuteczna.

Kamila Białek-Galas
Sublimed
www.sublimed.pl

Dla pacjentów Sublimed Kraków, wybraliśmy Alma Harmony XL PRO.

To wszechstronne urządzenie umożliwia wykonywanie zabiegów „skrojonych na miarę”, z myślą o indywidualnych potrzebach naszych pacjentów.

Zastosowanie technik łączonych z użyciem głowic laserowych o różnych parametrach umożliwia skuteczne i kompleksowe leczenie. Bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz skuteczność podparta licznymi badaniami klinicznymi i prestiżowymi certyfikatami to zalety, dla których zdecydowaliśmy się na wybór Alma Harmony XL PRO z pośród wielu.

Milena Nalbandian
Clinica Cosmetologica
Milena Nalbandian, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Harmony XL Pro to urządzenie, pozwalające na wykonywanie różnorodnych zabiegów laserowych. Laser Harmony wykorzystujemy najczęściej przy takich problemach, jak zabiegi anti—aging, ale też trądzik różowaty, czy przebarwienia. Tak szerokie spektrum zabiegów to efekt zastosowania w urządzeniu mechanizmu, pozwalającego na wymianę głowic lasera.

dr Jakub Sazanów-Lubelski
Skin Laser Lubelscy
www.skin-laser.pl

Zmiany naczyniowe, tzw. naczynka na twarzy czy nogach to, wymagający problem estetyczny, a pacjenci którzy do mnie trafiają, skarżą się na bezsilność wobec problemu.

Znamy i posiadamy
w swojej klinice doskonałe rozwiązanie. Platforma Harmony z szerokim wyborem głowic zabiegowych, pozwala dopasować charakter zabiegu do indywidualnego problemu skóry. Oprócz wyjątkowo skutecznego zabiegu zamykania naczyń,
mamy możliwość zadziałać również na inne problemy dermatologiczne.

dr n. med. Igor Michajłowski
Clinica Cosmetologica
www.clinicacosmetologica.pl

Laser Harmony XL Dye-VL

Dzięki temu można wykonać wiele zabiegów medycyny estetycznej, między innymi usunąć rumień oraz przebarwienia Łączy ze sobą możliwości światła laserowego oraz IPL, co przekłada się na krótki czas ekspozycji wysokiej energii. To z kolei gwarantuje na skuteczność oraz zmniejszenie ryzyko, czyli te cechy, które są najbardziej pożądane zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy.

dr n. med. dominika paradowska

lekarz medycyny estetycznej 

www.drparadowska.pl

Jesień zbliża się wielkimi krokami i jest to idealny moment, aby poddać się zabiegom laserowym. Wielofunkcyjna platforma Alma Harmony XL Pro to najnowocześniejszy, skuteczny i bezpieczny system laserowy na świecie. Dzięki zastosowaniu wielu wymiennych głowic, możliwe jest wykonanie szerokiego zakresu zabiegów – od usuwania przebarwień, blizn, rozstępów, tatuaży, przez zamykanie naczynek, po leczenie trądziku i odmładzanie skóry.

dr n. med. joanna jędrys

www.dbajopiersi.pl

Jako chirurg plastyczny oferuję Pacjentom szereg radykalnych, jednocześnie bardzo inwazyjnych zabiegów. Nie każdy jednak może poddać się leczeniu, które wymaga długiej rekonwalescencji. Świetnym narzędziem okazała się Alma Harmony XL Pro, która umożliwia wykonanie wielu zabiegów, bez konieczności długotrwałego gojenia. W Centrum Medycznym Dbaj o Piersi w Krakowie wykorzystuję głowicę Dye-VL do usuwania rumienia oraz przebarwień. Zabieg „lunchowy” cieszy się dużym powodzeniem wśród Pacjentek ceniących dobry wygląd i własny czas.

dr MARCIN NOWETA 

lek. med. estetycznej, dermatolog, wenerolog

www.noageclinic.pl

Po wakacjach wielu pacjentów, przede wszystkim kobiet, zgłasza się do mnie z problemem przebarwień skóry. W takich przypadkach zalecam najczęściej zabiegi laserowe Harmony XL Pro – Clear Lift i DYE-VL, które w mojej ocenie są najskuteczniejszą metodą walki z tym problemem. Terapia jest całkowicie bezpieczna i praktycznie bezbolesna. Zalecane są 2-3 serie zabiegów, jednak już po pierwszym z nich widać znaczną poprawę. Jedynym obowiązkiem jest ścisła fotoprotekcja przez okres miesiąca po leczeniu.

lek. med. mariusz strupiechowski

lekarz specjalista angiolog chorób wewnętrznych

www.lubna.pl

Do zmian pigmentacyjnych dochodzi najczęściej w efekcie działania słońca. Przebarwienia wtedy pojawiają się na twarzy, szyi i dekolcie. Wybór metod do walki z tą przypadłością jest wiele, ale jako lekarz wybieram zabieg Dye-VL, który wykonuję urządzeniem Harmony. Technologia emituje światło, co powoduje likwidacje barwnika. Zabieg musi być wykonany w serii od 4 do 6 zabiegów. Wielką zaletą tego zabiegu jest natychmiastowy powrót do codziennego życia.

dr IDA YURTSEVER

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

www.spire.pl

To multiaplikacyjna platforma laserowa, stanowiąca odpowiedź na większość problemów estetycznych i dermatologicznych Naszych Pacjentów. Szerokie możliwości terapeutyczne obejmują zarówno bezinwazyjne, „lunchowe” zabiegi odmładzające jak i intensywne terapie leczenia blizn, rozstępów, rumienia czy zaburzeń pigmentacyjnych. Najwyższa skuteczność, pełne bezpieczeństwo, krótki czas rekonwalescencji to niepodważalne atuty Platformy Alma Harmony.

DR Marcin Kolada

chirurg, lekarz medycyny estetycznej

KOLMEDICA – Prywatne Gabinety Lekarskie Marcin Kolada

Platforma Alma Harmony XL PRO to wszechstronne urządzenie, które  umożliwia wykonywanie zabiegów z myślą o indywidualnych potrzebach każdego z pacjentów. Zastosowanie technik łączonych z użyciem głowic laserowych o różnych parametrach umożliwia skuteczne i kompleksowe leczenie. Oprócz wyjątkowo skutecznego zabiegu zamykania naczyń  mamy możliwość zadziałać również na inne problemy dermatologiczne i estetyczne. W naszej Klinice KolMedica pracujemy na głowicach iPixel, Nd:YAG 1064,Dye VL, SHR Pro . Najbardziej pacjentki chwalą sobie zabiegi z medycyny estetycznej peeling laserowy, resurfacing, redukcja blizn i rozstępów. Mamy również sporo pacjentek z przebarwieniami. W tym wypadku mamy głowicę  Harmony Dye-VL. Laser emituje światło, które termicznie działa na komórki zawierające barwnik i niszczy je. Zmiana po zabiegu ciemnieje i następnie złuszcza się. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Alma Harmony XL Pro to wspaniałe urządzenie ,które umożliwia wykonanie wielu zabiegów, bez konieczności długotrwałego gojenia.

dr N. MED. MACIEJ KRAJEWSKI

www.klinikakrajewski.pl

HARMONY iPixel

BLIZNY I ROZSTĘPY

iPixel to unikalna metoda rozbicia lasera na punkty (pixele), które w postaci mikrokolumn penetrują tkankę poddawaną zabiegowi. Efektem tego jest intensywne pobudzenie skóry do regeneracji. Odstępy między poszczególnymi punktami – nienaruszona tkanka, służy bezpieczeństwu zabiegu ale także przyspieszeniu procesów odbudowy. Intensywność tego zabiegu ma szczególne znaczenie w przypadku blizn i rozstępów, gdzie naszym celem jest przywrócenie elastyczności i wygładzenie struktury skóry.

ODMŁADZANIE

Skóra która utraciła swoją jędrność wymaga często intensywnego pobudzenia. Takie właśnie zapewnia specjalna głowica iPixel Harmony XL Pro, która w postaci mikropikseli pobudza jej regenerację. Mikrokolumny powstające w skórze podczas procesu gojenia obkurczają tkankę prowadzą do efektu uniesienia, wzrostu elastyczności skóry i jej rozświetlenia. Wzrost produkcji kolagenu i elastyny to efekt, który zapewnia długoterminowe działanie antystarzeniowe.

dr N. MED. MACIEJ KRAJEWSKI

www.klinikakrajewski.pl

HARMONY Dye VL

NACZYNKA/PRZEBAWIENIA

Dye VL to wyjątkowa metoda światła pulsacyjnego, której zadaniem jest działanie na problemy skórne typu pajączki, przebarwienia, rumień. Szereg zastosowań pozwala naszym pacjentom cieszyć się piękną skórą o jednolitym kolorycie. Szybkie i komfortowe zabiegi zamykania naczyń czy usuwania przebarwień umożliwiają natychmiastowy powrót do codziennych czynności, a zadowalające efekty można osiągnąć już po pierwszym zabiegu.

dr N. MED. MACIEJ KRAJEWSKI

www.klinikakrajewski.pl

HARMONY ClearLift

ODMŁADZANIE

Zmarszczki, utrata wiotkości to oznaki spadku produkcji kolagenu i elastyny. Technologia ClearLift to prawdziwa rewolucja laserowa w dziedzinie bezinwazyjnego, komfortowego odmładzania. Skuteczność lasera Q-Switch przechodzi niezauważenie przez skórę, dostarczając intensywną energię w jej głąb. Dzięki temu pobudzane są wszystkie naturalne procesy regeneracyjne, odpowiedzialne za młodość i jędrność skóry. Nasi pacjenci są zdumieni efektami i niezwykle zadowoleni z bezbolesnego przebiegu zabiegu.